Топ-10 мільярдерів агробізнесу за версією Forbes

Топ-10 мільярдерів агробізнесу за версією Forbes
Фото: з відкритих джерел

Топ-10 мільярдерів агробізнесу за версією Forbes склав телеграм-канал “Все буде Агро”.

Про це пише propozitsiya.com.

Топ-10 мільярдерів агробізнесу:

  1. Лю Йоншинь (Liu Yongxing, КНР) — 6,6 млрд дол. США. Відділився від брата, який зараз №2 у рейтингу, і заснував компанію East Hope Group, яка успішно займається кормами для тварин — від індичок до свиней.
  2. Лю Юнхао (Liu Yonghao, КНР) — 4,6 млрд дол. США. Власник компанії New Hope Group, яка займається свинарством.
  3. Стюарт і Лінда Резнік (Stewart & Lynda Resnick, США) — 4 млрд дол. США. Компанія The Wonderful Company, що годує американців мигдалем, апельсинами, грейпфрутами і т.д. До речі, Стюарт — онук мігранта з України.
  4. Принц Султан бін Мохаммед бін Сауд Ал Кабір (КСА) — 3,8 млрд дол. США. Його ферма з гольштинами Almarai є найбільшим виробником молока у Близькому Сході. Має кінний завод.
  5. Гаррі Стайн (Harry Stine, США) — 3,5 млрд дол. США почав свій шлях з маленького фермерського господарства батька та побудував насіннєву імперію Stine Seeds.
  6. Андрій Бабіш (Andrej Babiš, Чехія) — 3,4 млрд дол. США, у його групи Агроферт у Чехії та Словаччині 100 тис. га у обробці.
  7. Вадим Мошкович (РФ) — 2,3 млрд дол. США проведення Русагро. Починав з горілки, нафти та нерухомості у 1990-х, зараз у холдингу Русагро 600 тис. га у вирощуванні та перші позиції у виробництві свинини та цукру.
  8. Цінь Інлінь (Qin Yinglin, КНР) — 2 млрд дол. США, власник компанії Muyuan Foodstuff, найбільшого виробника свинини у КНР.
  9. Фу Гуанмінь (Fu Guangming, КНР) — 1,5 млрд дол. США, власник концерну Fujian Sunner Development, який займається птахівництвом та є основним постачальником м’яса курей для KFC China.
  10. Бао Хоншин (Bao Hongxing, КНР) — 1,3 млрд дол. США. Компанія займається розробкою, виробництвом та торгівлею кормами для свиней, розведенням свиней та торгівлею зерновими.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/10-najbagatshyh-agrobiznesmeniv-u-sviti-za-versiyeyu-forbs
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати