13 тисяч тонн знищеного зерна: якої шкоди завдала нічна атака дронів у порту Ізмаїл

13 тисяч тонн знищеного зерна: якої шкоди завдала нічна атака дронів у порту Ізмаїл
Фото: з відкритих джерел

Внаслідок чергової атаки країни-агресора РФ у порту Ізмаїл було знищено 13 тис тонн зерна. Також зазнали руйнувань складські приміщення філії “Бессарабська” агрохолдингу  “НІБУЛОН”.

Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. 

“13 тис тонн зерна знищено Росією в результаті атаки “шахедів” на порт Ізмаїл. Пошкоджень зазнали одразу кілька приватних зернових терміналів та складів, вантажна інфраструктура”, – зазначив Кубраков.

Він зауважив, що агропродукція призначалася для Єгипту та Румунії.

“Росія системно б’є по зерновим ємностям і складам для зупинки агроекспорту.  Лише за цю ніч на 15% була знижена експортна потужність порту Ізмаїл”, – наголосив Кубраков.

Він нагадав, що до цього окупанти атакували порт Рені, знищивши 35 тис тонн зерна.

“Сьогодні вже 8 за рахунком атака на портову інфраструктуру після виходу Росії із “зернової угоди”. Загалом за місяць атак на порти знищено 270 тис тонн зерна”, – підкреслив Кубраков.

Також під час ворожої атаки постраждала філія “Бессарабська” агрохолдингу “НІБУЛОН”.  

“23 серпня  “Бессарабська” філія “НІБУЛОНу” зазнала атаки з боку РФ. Cталися незначні пошкодження складських приміщень.  Завдяки комплексу заходів безпеки, запроваджених на підприємстві, люди не постраждали. Всі співробітники філії мали змогу переховуватися у спеціально облаштованих бомбосховищах”, – повідомила пресслужба агрохолдингу.

Там додали, що станом на зараз підприємство працює в штатному режимі. Робочі процеси поновлено і відбуваються повною мірою.

Зауважимо, протягом ночі 23 серпня ворог здійснив чергову атаку на цивільну інфраструктуру Одеської області ударними безпілотниками. Є  влучання у зерносховища та виробничо-перевантажувальний комплекс. 

“На жаль, є влучання по виробничо-перевантажувальних комплексах, де спалахнула пожежа, загальною площею 700м2. Станом на 6 ранку вогонь локалізовано. Серед пошкоджень є і зерносховища”, –  повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/13-tysyach-tonn-znyshhenogo-zerna-yakoyi-shkody-zavdala-nichna-ataka-droniv-u-portu-izmayil
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати