На експорті горіхів злочинна група заробила 250 млн грн

На експорті горіхів злочинна група заробила 250 млн грн
Фото: з відкритих джерел

Офісом Генерального прокурора до Шевченківського районного суду м. Чернівці скеровано обвинувальний акт стосовно 11 осіб за фактами ухилення від сплати податків, використання підроблених документів, службового підроблення, а також подання для проведення державної реєстрації документів, які містять завідомо неправдиві відомості (ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 205-1 КК України). Про це повідомила пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені ухилилися від сплати загальнообов’язкових податків та зборів до бюджету в особливо великих розмірах під час експорту волоських горіхів до країн Європейського Союзу та Близького Сходу.

До складу організованої злочинної групи увійшли фізичні та юридичні особи, які купували волоські горіхи у населення за необліковану готівку і організували їх експорт через ряд підконтрольних спеціально створених підприємств.

При цьому вони використовували підроблені документи щодо їх придбання у фіктивних підприємств. Реальні обсяги доходів вони приховували та не відображали у бухгалтерському і податковому обліку. Їх злочинна діяльність прикривалася співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області. Внаслідок таких дій до бюджету не сплачено понад 250 млн грн податків.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/250-mln-grn
Like
Цікаво
1
Подобається
2
Сумно
10
Нічого сказати
3