Tempo950x100

Tempo300x100

Африканські фермери втрачають замовлення на каву у зв’язку з новим європейським законом про захист лісів

Африканські фермери втрачають замовлення на каву у зв’язку з новим європейським законом про захист лісів
Фото: з відкритих джерел

Європейські імпортери кави починають скорочувати закупівлі у дрібних фермерів в Африці та інших країнах, оскільки готуються до ухвалення знакового закону ЄС про знищення лісів. Як передає УНН, про це повідомляє Reuters.

Опитані виданням експортери вказали на скорочення замовлень на каву з Ефіопії останніми місяцями, де близько 5 мільйонів фермерських сімей залежать від урожаю. Вони попередили, що стратегії постачання, прийняті компаніями у зв’язку з набуттям чинності закону про заборону знищення лісів, загрожують вдарити по бюджету дрібних фермерів і підвищити ціни для споживачів ЄС.

“Я не бачу можливості в майбутньому закуповувати значні обсяги ефіопської кави”, – сказав Йоханнес Денглер, керівник німецької обсмажувальної компанії Dallmayr, яка купує близько 1% світового обсягу кавового експорту.

Новий закон ЄС заборонить продаж товарів, пов’язаних зі знищенням лісів, що є причиною зміни клімату. Разом з тим, закон значно змінить глобальні сировинні ринки. Зерна, що закуповуються, повинні відповідати вимогам закону, а це означає, що вони не можуть бути вирощені на плантаціях, закладених у місцях вирубок.

Імпортери таких товарів, як кава, какао, соя, пальма, велика рогата худоба, деревина і каучук, а також продуктів, в яких вони використовуються, повинні бути в змозі довести, що їхні товари не походять з вирубаних лісів земель, інакше їм загрожують великі штрафи.

Закон ухвалили, оскільки вирубка лісів є другою за значимістю причиною зміни клімату після спалювання викопного палива.

Перегляди: 87
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/afrykanski-fermery-vtrachayut-zamovlennya-na-kavu-u-zvyazku-z-novym-yevropejskym-zakonom-pro-zahyst-lisiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати