Аграрій назвав головні переваги сівалки Rapid

Аграрій назвав головні переваги сівалки Rapid
Фото: з відкритих джерел

Сівалка Rapid від Väderstad демонструє стабільні результати сівби, працюючи на високій швидкості. В усьому світі тисячі фермерів, які користуються сівалками Rapid, оцінили простоту конструкції у поєднанні з якістю машини, що гарантує тривалий термін служби та низькі експлуатаційні затрати. Rapid демонструє ідеальні результати сівби за будь-яких умов – після мінімального обробітку ґрунту, після оранки або безпосередньо в стерню.

“Головна перевага сівалки Rapid — це те, що вона нівелює всі недоліки передвисівної підготовки ґрунту. Ясна річ, це не означає, що до висіву можна нехтувати певними вимогами технології з надією на виправлення помилок  «розумною» технікою, але ж у реальних умовах, на жаль, не завжди вдається отримати запланований результат. Ми працюємо на Півдні України, і буває, що за сто днів на випадає жодного міліметра опадів. І звісно, що якісно підготувати ґрунт за таких умов нереально. Так, можна якось провести передвисівний обробіток, але з практики скажу, що якість його за п’ятибальною шкалою «потягне» на слабеньку трієчку. Rapid дає змогу максимально наблизити агрономічні задуми до реальності”, – розповів Ігор Колосов, головний агроном «ТОВ Трофімова» з Одещини

За його словами, можливість точного дотримання норм висіву насіння та внесення добрив, які вносяться окремо від насіння, сьогодні дає система управління, яка встановлена в кабіні трактора. Сівалка Rapid 600С є універсальною: для висіву ріпаку, зернових культур, бобових, соняшнику, кукурудзи на силос — практично всіх основних агрокультур.

“Також привабливим є використання сівалки за будь-яких технологій обробітку ґрунту. У своєму господарстві ми застосовуємо мінімальну технологію, проте такі ярі культури, як соняшник і кукурудза, вирощуємо за традиційною технологією обробітку. В майбутньому плануємо повністю перейти на мінімальний обробіток. Адже все частіше й частіше трапляються посушливі роки, коли виконувати оранку просто неможливо.

Сівалка Rapid — це початок упровадження наших планів. Адже майбутнє — за мінімальною та нульовою технологіями ґрунтообробітку. Принаймні — для нашого регіону”, – підкреслює аграрій.

Дізнайтесь більше про сівалку Rapid 600С за посиланням.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrarij-nazvav-golovni-perevagy-sivalky-rapid
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати