Фермерам радять фіксувати крадіжки зерна окупантами – потім буде компенсація

Фермерам радять фіксувати крадіжки зерна окупантами – потім буде компенсація
Фото: з відкритих джерел

Аграріям, що перебувають на окупованих територіях, слід максимально фіксувати факти крадіжки збіжжя, аби після деокупації була проведена юридична оцінка та отримана компенсація.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

“Зрозуміло, що українську поліцію туди (на окуповані території – ред.) не викличеш. Тому слід максимально фіксувати те, що відбувається. У будь-який спосіб: записувати дати, події, свідків; якщо є змога, фотографувати, записувати на відео… Ми наполегливо радимо це робити”, – сказав Сольський.

Міністр пояснив, що згодом на основі цих матеріалів буде проведена юридична оцінка і отримана компенсація.

“Згодом на основі цих матеріалів буде проведена юридична оцінка і, відповідно, отримана компенсація. Треба збирати щонайбільше доказів про незаконні дії, крадіжки. Правові механізми будуть діяти після деокупації”, – наголосив він.

Також після деокупації буде запропоновано кілька рішень, подібних до тих, як громадяни подають дані про зруйноване житло в електронному вигляді. Нині ці рішення напрацьовуються.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyam-na-okupovanyh-terytoriyah-radyat-fiksuvaty-kradizhky-produkcziyi-potim-bude-kompensacziya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати