Аграріям невигідно вирощувати тверду яру пшеницю

Аграріям невигідно вирощувати тверду яру пшеницю
Фото: з відкритих джерел

Агровиробники зазначають, що можна виростити висококласну яру пшеницю — для цього є селекція, хороші сорти. Але продати її за відповідною ціною складно.

Про це розповідає AgroReview

Про це розповів перший віцепрезидент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Віктор Шеремета.

“Яру тверду пшеницю, я підозрюю, фермери будуть продавати як товарну, тому виникає запитання: чи варто вирощувати яру висококласну пшеницю, якщо вона не відрізняється від пшениці третього класу, і ціни на неї мізерні?”, – зауважує фахівець.

За його прогнозами, цьогоріч Україна може отримати менший врожай пшениці, але зерно матиме кращу якість, оскільки мало опадів випадало, менше вимилося клейковини. Натура також буде менша, проте загалом пшениця буде якісна.

Джерело: agroportal.ua

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyam-nevygidno-vyroshhuvaty-tverdu-yaru-pshenyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

Новини