Аграрії найчастіше закривали бізнес за час повномасштабної війни – дослідження 

Аграрії найчастіше закривали бізнес за час повномасштабної війни – дослідження 
Фото: з відкритих джерел

Найбільше за час великої війни в Україні закрилося аграрних підприємств — 1261 компанія за період із 2022 року по перший квартал 2024 року включно. 

Про це йдеться у повідомленні YouControl.Market.

Зазначається, що наступні сфери за кількістю закриттів — оптова торгівля, операції з нерухомістю та будівельні компанії.

“Частка закриття компаній, які надають юридичні послуги в загальній кількості припинених фірм за час війни зросла у 2 рази. Тобто якщо в 2021 році на юридичний сектор припадало 2,3% усіх припинень бізнес-діяльності в Україні, то за період повномасштабної війни частка закритих юридичних компаній зросла до 4,7%”, – йдеться в повідомленні. 

У YouControl.Market додали, що знизилась інтенсивність ліквідацій компаній за більш ніж два роки війни в секторах водопостачання, деревообробки, роздрібної і оптової торгівлі.

Інтенсивність офіційних ліквідацій підприємств під час повномасштабної війни у порівнянні з 2021 роком найбільше зросла в Одеській, Запорізькій та Київській областях.

“Натомість суттєве зниження закриттів бізнесу спостерігалося у таких регіонах як Херсонська, Харківська та Донецька області. Цей тренд пов’язаний з окупацією частини регіонів, а не з покращенням умов ведення бізнесу”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: Економічна правда

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-najchastishe-zakryvaly-biznes-za-chas-povnomasshtabnoyi-vijny-doslidzhennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати