Аграрії підтримують збільшення термінів повернення валютної виручки з 90 до 180 днів

Аграрії підтримують збільшення термінів повернення валютної виручки з 90 до 180 днів
Фото: з відкритих джерел

За ініціативи голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева було проведено нараду з представниками Нацбанку та Кабміну щодо можливої пролонгації термінів повернення валютної виручки для аграріїв з 90 до 180 днів.

Про це повідомляє пресслужба УКАБ.

Учасники наради підтримали таке рішення, тож було направлено відповідний лист до Кабміну. Для агросектору питання продовження термінів повернення валютної виручки є вкрай важливим.

“Пролонгація термінів повернення валютної виручки до 180 днів, перш за все, полегшить роботу експортерів та зменшить ризики для агровиробників, чия продукція при експортуванні може зіштовхнутися із численною кількістю форс-мажорів, що пов’язані з війною. Оскільки в умовах, які наразі має Україна, спрогнозувати точну кількість днів, скільки збіжжя перебуватиме у дорозі, вкрай складно. 

По-друге, збільшення термінів стане перевагою для агрокомпаній, котрі бажають розвивати власну переробку та потребують придбання відповідного обладнання й устаткування. Строк виробництва, доставки та проведення платежів з придбання такого обладнання доволі часто перевищує 90-денний граничний строк. Тож таке рішення однозначно матиме позитивний вплив на агросектор”, – наголошує Олег Хоменко, генеральний директор УКАБ.

Асоціація висловлює свою подяку Данилу Гетманцеву за підняття нагального питання, а також вдячні учасникам наради за підтримку ініціативи. Сподіваємося на швидке позитивне рішення Кабміну!

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-pidtrymuyut-zbilshennya-terminiv-povernennya-valyutnoyi-vyruchky-z-90-do-180-dniv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати