Аграрії виступили проти ліквідації Мінагрополітики та звільнення міністра Миколи Сольського

Аграрії виступили проти ліквідації Мінагрополітики та звільнення міністра Миколи Сольського
Фото: з відкритих джерел

Українська зернова асоціація вкрай негативно оцінює можливість ліквідації Міністерства аграрної політики та продовольства в рамках очікуваної реорганізації Кабінету міністрів України.

Про це йдеться у повідомленні УЗА.

Зазначається, що український аграрний сектор є основою українського ВВП та експорту в час війни. Міністерство аграрної політики та продовольства відповідально та на високому професійному рівні займалося усіма проблемами та викликами аграрної галузі та оперативно вирішувало їх, особливо в час війни.

Завдяки наполегливій та професійній роботі керівництва та команди Міністерства, галузь, яка зазнала величезних збитків від російського вторгнення, не тільки зберегла виробництво, але змогла відновити на належному рівні експорт продукції. Аграрна галузь, в тому числі зерновий сектор, продовжує надійно працювати та залишається рушієм української економіки, забезпечуючи понад половину всього експорту України та валютної виручки.

На думку УЗА, можлива ліквідація Міністерства аграрної політики та продовольства створить нову турбулентність на ринку, яка не сприятиме стабільності ні виробництва, ні експорту продукції і може завдати непоправної шкоди аграрній галузі та її експортному потенціалу.

УЗА вважає за потрібне відзначити самовіддану роботу міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського спрямовану на підтримку українського сільського господарства в умовах кризи, яка спричинена агресією росії проти України, та покращення умов роботи на зерновому ринку, його активну участь у роботі задля відновлення експорту України. Також УЗА висловлює підтримку команді Міністерства аграрної політики та продовольства України за плідну співпрацю та вирішення проблем галузі, активне просування української аграрної продукції на зовнішньому ринку.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-vystupyly-proty-likvidacziyi-minagropolityky-ta-zvilnennya-ministra-mykoly-solskogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати