Аграрії з прифронтових територій цьогоріч можуть скористатися низкою державних програм з підтримки

Аграрії з прифронтових територій цьогоріч можуть скористатися низкою державних програм з підтримки
Фото: з відкритих джерел

Аграрії Чернігівщини суттєво постраждали через повномасштабне вторгнення росії. Попри численні виклики сільгоспвиробники продовжують працювати і обробляти землі. Зі свого боку держава впроваджує програми для їхньої підтримки.

Про це зазначив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на навчально-практичному семінарі щодо державної підтримки сільського господарства у 2024 році.

«У квітні Уряд врегулював питання пільгового оподаткування  для агровиробників, що працюють у зоні активних бойових дій та активних бойових дій, де працюють реєстри. З травня малі аграрії з деокупованих територій, які обробляють до 120 га, можуть подавати заявку на отримання 8 тисяч гривень безповоротної допомоги на один гектар. Що дуже актуально для Чернігівщини», – зазначив Тарас Висоцький.

Виконуючий обов’язки міністра зауважив, що для держави важлива комунікація та зворотній зв’язок від аграріїв, щоб спільно вирішувати проблеми та запроваджувати необхідні програми з підтримки сільгоспвиробників.   

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-z-pryfrontovyh-terytorij-czogorich-mozhut-skorystatysya-nyzkoyu-derzhavnyh-program-z-pidtrymky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати