Аграрії заявляють, що ситуація з бронюванням залишається досить складною та непередбачуваною

Аграрії заявляють, що ситуація з бронюванням залишається досить складною та непередбачуваною
Фото: з відкритих джерел

Незважаючи на те, що 28 квітня Урядом були прийняті зміни до Постанови КМУ №76, які передбачають чіткі строки розгляду заявок та ухвалення рішення про бронювання, однак в своїй більшості заявки на сьогоднішній день протерміновані. Тому ситуація з бронюванням залишається досить складною та непередбачуваною.

Про це повідомляє УКАБ.

По спискам, які були подані ще в березні, компанії досі не отримали наказу про бронювання військовозобов’язаних за підприємством. 

Унаслідок через довготривалий процес погодження по встановленій процедурі на бронювання працівників мобілізують ТЦК та СП, навіть не дочекавшись рішення Генштабу.

Тож компанії-члени УКАБ закликають відповідних ЦОВВ та Генштаб дотримуватися прийнятих Постановою КМУ №76 строків погодженння.

Також Асоціація підтримує ініціативу Мінекономіки щодо встановлення обмежень для ТЦК та СП не мобілізувати військовозобов‘язаних, котрі є у списку, на період процедури бронювання, та сподіваємось на реалізацію такої ініціативи найближчим часом.

Варто зазначити, що дефіцит спеціально-навчених для конкретних задач працівників в аграрному секторі спостерігається й без проблем з бронюванням, тому важко знайти нового спеціаліста, що унеможливлює роботу підприємства, а в результаті погіршує економіку країни.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrariyi-zayavlyayut-ytuacziya-z-bronyuvannyam-zalyshayetsya-dosyt-skladnoyu-ta-neperedbachuvanoyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати