Аграрний комітет вимагає звільнення керівника Держпродсповживслужби

Аграрний комітет вимагає звільнення керівника Держпродсповживслужби
Фото: з відкритих джерел

Аграрний комітет Верховної Ради України вимагає звільнення керівника Держпродсповживслужби. Причина такого рішення – систематичні скарги аграріїв на роботу представників ДПСС та відсутність реакції керівництва служби на ці випадки.

Про це повідомляє пресслужба комітету.

«Фактично сьогодні ДПСС замість того, аби сприяти роботі аграріїв, її нівелює, – зазначив Олександр Гайду, голова комітету. – Йдеться про перешкоджання господарській діяльності у рибній галузі, невмотивовані відмови в реєстрації сільгосптехніки, відсутність вушних бирок для тварин за наявності державного підприємства, яке може їх виробляти. Через це немає контролю за станом здоров’я тварин та відповідно якістю продукції. Є також проблема відсутності ветлікарів. У той же час служба продовжує проводити тривалі процедури по забору крові тварин, що затягують час, забирають кошти у фермерів, які й так нині у скрутній ситуації. Так, ДПСС має контролювати, але ніяк не заважати!»

За підсумками засідання Комітету народні депутати ухвалили рішення звернутися до Уряду із проханням про звільнення керівника Держпродспоживслужби. А також наголосили на тому, що координувати  ДПСС має МінАПК, адже тільки Міністерство агрополітики в нинішніх умовах зможе якісно та ефективно забезпечити діяльність цього органу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrarnyj-komitet-vymagaye-zvilnennya-kerivnyka-derzhprodspovzhyvsluzhby
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
3