Агропідприємства МХП завершили збір ранніх зернових: яка врожайність

Агропідприємства МХП завершили збір ранніх зернових: яка врожайність
Фото: з відкритих джерел

Агропідприємства компанії МХП завершили збір ранніх зернових, передає пресслужба компанії.

«Перший етап загальної збиральної кампанії ми завершили з чудовими результатами. Намолотили 403 тисяч тонн зерна, отримавши у поточному сезоні доволі високу урожайність ріпаку – 4,0 т/га», – розповіли у МХП.

Там додали, що урожайність озимої пшениці склала 6,8 т/га.

У МХП уточнили, що всі комбайни, які були залучені у збиранні ранньої групи зернових, обладнані системою картографування врожайності.

«Вона дає можливість отримати точну інформацію про строкатість урожайності в межах полів, що є частиною ланцюжка точного землеробства, яке впроваджується на агропідприємствах компанії МХП», – йдеться у повідомленні.

Довідка

МХП — міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій. Компанія працює у напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу і має дочірні підприємства у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ та країнах ЄС. Акції МХП представлені на Лондонській фондовій біржі.

Компанія МХП – вагомий гравець на аграрному ринку, виробничі потужності якого охоплюють 12 областей України. Земельний банк становить 360 000 га, з них під вирощування сільськогосподарських культур – 353 000 га. Важливою складовою агровиробництва МХП є цифровізація та застосування інновацій.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agropidpryyemstva-mhp-zavershyly-zbir-rannih-zernovyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати