Агропідприємство з Вінниччини отримало грант на теплицю

Агропідприємство з Вінниччини отримало грант на теплицю
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало ще один наказ про виділення коштів для створення теплиці у рамках грантової програми. Учасником проекту стало агропідприємство з Вінниччини, площа теплиці складає 1,62 га. Це фермерське господарство є п’ятим погодженим учасником програми цього напрямку. Загальна сума гранту становить 35 млн грн, площа – 8,9 га.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Нагадаємо, що за умовами програми гранти надаються на будівництво однієї модульної теплиці орієнтовною площею 2 гектари (від 1,6 до 2,4 га) відповідно до типового проекту. Кількість створених робочих місць має бути не менше 14 на 1 га. Заявка на створення теплиць повинна містити проект модульної теплиці. Відповідно до пункту 4 порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства, що затверджений постановою КМУ від 21.06.2922 № 738, гранти надаються для будівництва модульної теплиці відповідно до типового проекту. Типовий проект модульної теплиці затверджений наказом Мінагрополітики від 06 липня 2022 № 428, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Також по напрямку створення садів погоджено 50 підприємств площею 749,75 га. Сума їхніх грантів складає 231,2 млн грн. Сума грантів по обох напрямках становить 266, 2 млн грн.

Вичерпна інформація з умовами та правилами подачі заявки для отримання:

гранту на сад – тут;

гранту на теплиці – тут.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agropidpryyemstvo-z-vinnychchyny-otrymalo-grant-na-teplyczyu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати