Аграрії збільшують ефективність підприємств попри війну

В умовах війни аграрії продовжують розвиток та прагнуть підвищити ефективність своїх підприємств завдяки впровадженню новітніх технологій.
Про це розповідає AgroReview
Про це в інтерв’ю “The Ukrainian Farmer” повідомив директор компанії «ТОРНУМ Україна» Олександр Яцик. Він зазначив, що ключовими факторами є фінансова спроможність, проте навіть при обмежених ресурсах фермери намагаються в першу чергу створити власні сушильні комплекси з простими системами зберігання, а вже згодом переходять до будівництва повноцінних елеваторів.
«Такі приклади вже є: компанія «ТОРНУМ» брала участь у кількох проєктах, де аграрії спочатку монтували сушарку з хопером тимчасового зберігання й хоча б одним силосом, а за кілька років зводили додаткові», – зауважив Олександр Яцик.
Олександр Яцик також підкреслив, що виробники елеваторного обладнання повинні бути в курсі планів підприємств на найближчі 7–10 років, щоб зможуть одразу проєктувати елеватори з перспективою розширення потужностей. Важливо врахувати можливість нарощування транспортного обладнання та добудови силосів.
Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватися на 23-й Міжнародній конференції, яка відбудеться 24 квітня в Києві. Запрошуються усі бажаючі до участі у стратегічних дискусіях та нетворкінгу з лідерами галузі!