Система попередження: бджоли не постраждають від ЗЗР

Система попередження: бджоли не постраждають від ЗЗР
Фото: з відкритих джерел

Тарас Висоцький, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України, зазначив, що ефективна співпраця між фермерами та пасічниками приносить користь обом сторонам. Пасічники отримують можливість виробляти мед, тоді як фермери можуть розраховувати на якісне запилення своїх культур, що у свою чергу підвищує врожайність та економічні показники їхньої діяльності.

Про це розповідає AgroReview

Автоматизована система моніторингу

Завдяки створеній системі, пасічники та фермери можуть в автоматичному режимі контролювати діяльність один одного. Вона дозволяє чітко взаємодіяти, інформуючи про те, на яких полях вирощуються ті чи інші культури, а також коли та які засоби захисту рослин (ЗЗР) вносяться.

Переваги для аграріїв

Цей інструмент значно покращує комунікацію між агровиробниками, що негативно впливає на ризики для бджолярства, зокрема, зменшує ймовірність отруєння бджіл від застосування пестицидів. Співпраця між цими двома секторами стає ще більш важливою в умовах сучасного агровиробництва.

Перегляди: 105
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agropolitics/systema-poperedzhennya-bdzholy-postrazhdayut-vid
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    Новини