“Агротон” заплатить по 4 млн за інформацію про кожного шахрая-колаборанта, який вкрав активи компанії на Луганщині 

“Агротон” заплатить по 4 млн за інформацію про кожного шахрая-колаборанта, який вкрав активи компанії на Луганщині 
Фото: з відкритих джерел

Керівництво групи компаній “Агротон” оголосило винагороду за інформацію про місцезнаходження шістьох осіб, які, за інформацією підприємства, причетні до захоплення активів фірми на окупованій Луганщині. 

Про це повідомляється на офіційному сайті “Агротону”.

“Захоплено майно підприємства на десятки мільйонів доларів, – сказано в повідомленні. – З початку окупації Луганської області активи підприємств групи компаній “Агротон” були захоплені з боку представників квазі-формування “ЛНР”, а також підтримуючих його колаборантів”.

Уточнюється, що, за інформацією компанії, цими шахраями і колаборантами стали громадяни України Сергій Шилов, Юрій Пронько, Валерій Пахниць, Євген Крутько, Віталій Кононов, Павло Харламов.

Підкреслюється, що з метою притягнення вказаних осіб до кримінальної відповідальності, керівництво групи компаній “Агротон” пропонує винагороду у сумі 4 мільйони гривень за будь-яку інформацію та/або дії щодо кожної з вказаних осіб, які б перешкодили ним сховатися від відповідальності, а також надали б можливість передати їх до правоохоронних органів України для вчинення правосуддя.

Уточнюється, що Валерій Пахниць наразі є гауляйтером Старобільщини.

Нагадаємо, ПрАТ “Агротон” не змогло швидко перенести бізнес у більш безпечні регіони і було змушене продовжувати діяльність в частині тимчасово окупованої Луганської області. Але окупанти забрали всі 200 тонн зерна, зібрані на полях підприємства.

Джерело: bizagro.com.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agroton-zaplatyt-po-4-mln-za-informacziyu-pro-kozhnogo-shahraya-kolaboranta-yakyj-vkrav-aktyvy-kompaniyi-na-luganshhyni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати