АГРОВЕСНА2021: LOZOVA MACHINERY – майбутнє вже сьогодні

АГРОВЕСНА2021: LOZOVA MACHINERY – майбутнє вже сьогодні

Серед демонстрованих позицій – шлейф борона ЛАРІ з шириною захвату 15 метрів. Машини незамінні для початку сезонних робіт, вони першими стартують в поле навіть по перенасиченому вологою грунту. Їх безсумнівним плюсом є надійні і надміцні робочі органи, які виявилися найбільш зносостійкими на ринку, обігнавши провідні світові бренди.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_стенд01.JPG

ЛАРІ – універсальний агрегат, який легко переобладнати в важку зубову борону ЛІРА XL. Ці дві машини створені на єдиній рамі, придбавши один агрегат і комплект від другого, аграрії отримують дві одиниці техніки за ціною практично однієї.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_стенд02.jpg
Прем’єрою на виставці стала новинка – вдосконалена ротаційна борона ДІНАР з шириною захвату 6 метрів. Агрегат став легше на 400 кг і це дозволить агрегатувати його з тракторами потужністю від 80 л. с., тим самим знизивши витрати на паливо і ПММ. Завдяки своїй здатності безпечно для озимих руйнувати навіть найміцніший грунтовий  корок, ДІНАР отримав статус найпопулярнійшого весняного грунтообробного знаряддя.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_динар.jpg

У LOZOVA MACHINERY розробили і виробляють багато агрегатів весняної номенклатури. Так, серед новинок 2020 року, перевірені аграріями і часом багатофункціональні серійні агрегати – польовий культиватор ФЛОРІН і передпосівної культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ XL (обидві моделі з шириною захвату 8 метрів). ФЛОРІН комплектується трьома видами стійок, передніми ріжучими дисками і катком, опціонально забезпечується прикочуючим катком і дворядною зубовою пружинною бороною. ЧЕРВОНЕЦЬ XL може бути оснащений системою внесення стартових рідких добрив з баком об’ємом 3000 літрів.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_флорин.JPG

До весняної лінійці можна віднести і короткі дискові борони ДУКАТ. Компанія проводить глибоку модернізацію знарядь з оновленням дизайну і реалізацією фірмової концепції «ZERO MAINTENANCE» (НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ) в кожному агрегаті.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_дукат.JPG

Головний конструктор LOZOVA MACHINERY Олексій Гриненко розповів, що компанія намітила серйозні зміни у виробництві і планує грунтовно оновити і доповнити модельний ряд техніки. «У 2021 році після завершення польових випробувань ми почнемо масовий випуск оборотних плугів, розширимо лінійку обприскувачів INTRAC з обсягами бака 4200 5200, 6000 і 8000 літрів. Ми також посилено працюємо над агрегатами для підживлення рослин і знаряддями з вертикальної і ультраповерхностной обробітком ґрунту». А. Гриненко також анонсував підготовку виробництва новинки – Інжекційні подкормщіка зернових культур для точкового внесення рідких добрив.

Lozova Machinery на Зерновых технологиях 2021_плуг.jpg

Як зазначив Президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд, в складних сучасних економічних умовах компанія сформувала стійку і успішну модель ведення бізнесу. «Сьогодні ми продовжуємо працювати, випускати техніку, впроваджувати нові виробничі напрямки і розвивати нові ринки незважаючи на кризу та карантинні обмеження». Говорячи про плани, Роман Гіршфельд повідомив, що в 2021 році LOZOVA MACHINERY передбачають розширення експортного потенціалу з ще більшою інтеграцією з ринком Канади і країн ЄС. Вже сьогодні компанія виходить на нові ринки.

«Ми – єдиний український виробник, який так масштабно представляє свої продукти на світових ринках, причому як в країнах Європи, так і в Північній Америці. На численні прохання клієнтів і покупців LOZOVA MACHINERY припускають поступово повернутися до участі в галузевих виставках, форумах, польових демонстраціях та інших активностях, які будуть доступні в 2021 році. Сьогодні в компанії вже готуються до найбільшої світової агровиставці – AGRITECHNICА-2021», – підкреслив Президент компанії.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/agrovesna2021-lozova-machinery-maybutnye-vzhe-sogodni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    24 Квітня

    АРМА планує скасувати аукціон з продажу мінеральних добрив – провели без належної конкуренції

    Профільний комітет Ради закликав зберегти Міністерство аграрної політики та продовольства України

    Ціни на овочі не перекривають витрати на зберігання

    Ринок землі в ЄС: як він працює та до чого варто готуватися Україні

    На Тернопільщині створять новий індустріальний парк “Borschiv”

    Як змінилися ціни на цукор, сіль та борошно

    ВР збирається розглянути продовження строку оформлення права власності на земельні паї

    Європарламент підтримав лібералізацію торговельного режиму з Україною, посиливши захисні заходи для фермерів ЄС

    Ціни на моркву в Україні близькі до історичних антирекордів для весни

    Рада спростила обіг насіння бавовнику, він потрібен для виробництва пороху

    БІЛЬШЕ НОВИН