Аграрії продовжать протести до виконання своїх вимог щодо земельної реформи

Аграрії продовжать протести до виконання своїх вимог щодо земельної реформи

Акції відбулись у семи регіонах: Черкаській, Одеській, Полтавській, Чернігівській, Вінницькій, Запорізькій та Рівненській областях.

“У нас є чіткі вимоги, які ми послідовно відстоюємо. Перше – щоб на ринок землі не були допущені іноземці. Друге – необхідно знизити концентрацію земель в одних руках до 5 тисяч гектар. І найголовніше – ми вимагаємо, щоб реформа вводилась поетапно. Щоб на першому етапі допускались до ринку землі лише фізичні особи-громадяни України і лише потім – років через 5 – були допущені юридичні особи, засновниками яких є виключно  українці. Ми вважаємо, що остання вимога щодо поетапності є найголовнішою, оскільки лише вона може завадити різноманітним спекуляціям із землею. Інакше будуть перепродаватись корпоративні права компаній, які володіють землею”, – наголосив заступник голови ВАР Михайло Соколов. 

Акція тривала протягом двох годин. Однак аграрії наголошують, що готові виходити на акції протесту, доки не будуть виконані їх вимоги.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ahrariyi-prodovzhat-protesty-do-vykonannya-svoyih-vymoh-shchodo-zemelnoyi-reformy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати