Аграрії знову влаштують масовий протест проти продажу землі

Аграрії знову влаштують масовий протест проти продажу землі

Про це повідомила прес-служба ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

“Приймати даний законопроект категорично не можна: він невигідний Україні та українцям, оскільки  сприяє розвитку агрохолдингів та олігархізації аграрного сектору.  Зокрема, ним не встановлено розумних лімітів на володіння землею «в одні руки». А це у свою чергу загрожує концентрацією великих земельних масивів – до 200 тис га – у володінні однією особою. Більше того: і ці обмеження можна обійти через “лазівки” у законопроєкті, завдяки яким можна контролювати необмежену кількістю с/г землі.

Не дивлячись на таку загрозу, даний законопроєкт було підтримано депутатами 18 жовтня під час «таємного» засідання комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, так що громадськість та аграрії не змогли на нього потрапити і висловити свою позицію. І вже наступного тижня його можуть винести на розгляд Верховної Ради”, – йдеться у повідомленні ВАР.

Зазначається, що акція розпочнеться на площі Конституції перед Верховною Радою України, після чого учасники акції продовжать її біля Офісу президента України.

Нагадаємо, Уряд запустив інформаційний сайт про проведення земельної реформи та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ahrariyi-znovu-vlashtuyut-masovyj-protest-proty-prodazhu-zemli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати