Академія Väderstad: знання – це сила!

Академія Väderstad: знання – це сила!
Фото: з відкритих джерел

Знання технічних можливостей техніки, особливостей її конструкції — це основа її успішної та ефективної експлуатації. Зрозуміло, це стосується всієї техніки, але найбільшого значення це набуває, коли йдеться про сівалки, адже наслідки неякісної сівби, отримані через помилки операторів, неможливо виправити впродовж вегетаційного сезону.

Img 7304

Для того, аби покращити знання інженерів господарств та дилерів, кожного року компанія Väderstad проводить спеціалізовані тренінги по своїм продуктам. Цей рік не став винятком. Протягом зимових «аграрних» канікул фахівці компанії Väderstad провели низку практичних семінарів з правил експлуатації сівалок точного висіву Tempo.

Img 7305

Під час практичних занять слухачів було ознайомлено з конструкцією та принципами роботи сівалки точного висіву Tempo, з гідравлічними та електричними схемами, нюансами налаштування норм висіву насіння та добрив. Учасники семінару під наглядом фахівців мали змогу власноруч провести відповідні маніпуляції із технікою, додаючи у такий спосіб практичні навички до власних «валізок зі знаннями».

Img 7306

В компанії Väderstad впевнені, що ці знання обов’язково стануть у нагоді господарствам під час посівної кампанії, й безперечно, допоможуть підвищити якість сівби та експлуатації техніки в цілому.

Img 7307

Наразі практичні семінари тривають. Для участі в них слід просто звернутися до представників дилерської компанії Väderstad у вашому регіоні або ж безпосередньо до фахівців представництва компанії в Україні.

Img 7308
Перегляди: 162
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/akademiya-vaderstad-znannya-cze-syla
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати