Tempo950x100

Tempo300x100

Акцію з зерном на кордоні України організував маргінальний польський політик

Акцію з зерном на кордоні України організував маргінальний польський політик
Фото: з відкритих джерел

Акцію з українським зерном на україно-польському кордоні організував маргінальний польський політик Рафал Маклер.

“Напередодні на кордоні України та Польщі польські протестувальники висипали на дорогу зерно з кількох українських фур. Цю акцію організував Рафал Маклер – один із натхненників протестів, власник логістичної компанії та лідер люблінського осередку маргінальної партії “Конфедерація”, – зазначається у повідомленні у Центрі протидії дезінформації РНБО України.

Згідно з даними Центру, ця політсила виступає за вихід Польщі з ЄС, критикує розміщення військ НАТО в країні та агітує за покращення стосунків з РФ. Партія не користується широкою підтримкою поляків. Сам Маклер балотувався у 2019 році в Сейм, але невдало.

“Чергова акція Маклера вочевидь відповідає інтересам РФ, яка зацікавлена у конфлікті між українцями й поляками та зменшенні підтримки України з боку ЄС. Крім того, ця акція стала в пригоді напівкримінальним польським колам, яких підозрюють у рейдерських схемах на ринку перевезень в ЄС”, – підкреслюють у ЦПД.

У РНБО підкреслюють, що деструктивні дії окремих політиків не повинні впливати на партнерські й добросусідські відносини України та Польщі.

Джерело: УНІАН

Перегляди: 103
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/akcziyu-z-zernom-na-kordoni-ukrayiny-organizuvav-marginalnyj-polskyj-polityk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати