Алекс Ліссітса інвестував у металургійний об’єкт

Алекс Ліссітса інвестував у металургійний об’єкт
Фото: з відкритих джерел

На сьогоднішній день найбільш перспективними напрямками інвестицій є агробізнес, IT-проекти та металургія. Про це заявив Алекс Ліссітса в ефірі You Tube-каналу «СЕО з натхнення» Вікторії Омельченко.

За словами генерального директора «ІМК» та засновника УКАБ Алекса Ліссітси, не варто обмежуватись інвестиціями всередині країни. Так, наприклад, є в нього інвестиції і за кордоном, зокрема в Німеччині та інших країнах.

“Ми купили великий металургійний об’єкт. А саме: вісім металургійних заводів, шість з яких перебувають у Німеччині, один – в Угорщині та ще один – у Польщі”, – уточнив бізнесмен.

Як зазначила Вікторія Омельченко, СEO IT-компанії Banza – перехід із розряду виключно підприємців до розряду інвесторів, це мета, якої прагне кожен бізнесмен.

“Звичайно. У мене є різноплановий бізнес. І певною мірою я вже вийшов на той рівень, коли я є не стільки аграрієм, скільки фінансовим інвестором, капіталістом», – підкреслив Алекс Ліссітса.

Як уточнив він, одне із золотих правил успішного інвестування – вкладати гроші в ті галузі, які зрозумілі та близькі.

«Я займаюся і операційним управлінням, а це передбачає те, що я повністю розуміюся на всіх особливостях роботи бізнесу, в який інвестую. І це мені дуже подобається. Безперечно, через якийсь час я вже відходжу від цих завдань. Але загалом, розбиратися у всьому до дрібниць – це моя життєва потреба», – розповів Алекс Ліссітса.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/aleks-lissitsa-investuvav-u-metalurgijnyj-obyekt
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати