Алекс Ліссітса пішов з посади гендиректора агрокомпанії IMK

Алекс Ліссітса пішов з посади гендиректора агрокомпанії IMK
Фото: з відкритих джерел

1 липня Алекс Ліссітса залишив посаду генерального директора агрокомпанії ІМК, яку обіймав з 2013 року. Про це повідомила пресслужба IMK.

 Зазначається, що згідно з рішенням Ради директорів ІМК від 14 червня 2024 року відбувся перерозподіл управлінських обов’язків між двома членами Ради директорів ІМК.

Зокрема, Алекс Ліссітса, який був генеральним директором ІМК з 2013 року, з 1 липня 2024 обійняв посаду голови ради директорів ІМК і буде відповідати за розробку довгострокової стратегії компанії, а також здійснювати контроль за її реалізацією.

Натомість Олександра Вержиховського, який був операційним директором ІМК з 2017 року, призначено на посаду генерального директора ІМК. Він буде здійснювати поточне оперативне управління компанією, а також відповідати за реалізацію як короткострокових, так і довгострокових планів відповідно до стратегії компанії. 

Агрохолдинг ІМК створений у 2007 році колишнім власником холдингу «Клуб Сиру» Олександром Петровим. До 2017 року компанія носила назву «Індустріальна молочна компанія». Компанія входить до десятки найбільших агрофірм України.

ІМК обробляє. приблизно 120 тис. га землі у Полтавській, Чернігівській та Сумській обл. Також компанія володіє низкою елеваторів, що можуть одночасно зберігати 554 тис. т. зернових. Також володіє 2 молочнотоварними фермами в Чернігівській обл.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/aleks-lissitsa-pishov-z-posady-gendyrektora-agrokompaniyi-imk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати