Американці планують вирощувати на Рівненщині білий люпин

Американці планують вирощувати на Рівненщині білий люпин
Фото: з відкритих джерел

З такою пропозицією звернувся американський інвестор Девід Дональд Свірі.

Як інформує пресслужба Рівненської ОДА, компанія американця займається виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганням і переробкою сировини. За словами іноземця, попередньо йдеться про 10 млн доларів інвестицій.

“Для вирощування люпину найкраще підходять землі Полісся. Тим більше, що великої кількості виробництв і переробки там немає. Люпин збагачуватиме землі, це позитивна культура у структурі посівних площ. Переконаний, такий бізнес може стати драйвером розвитку нового аграрного напрямку в області. А це і нові робочі місця, і додаткові надходження в бюджет”, — зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За результатами зустрічі домовилися, що інвестори підготують конкретні технічні завдання та вимоги. Ці пропозиції представлять для представників аграрного бізнесу та громад.

Довідка

Люпин – цінна кормова культура, а люпин білий і продовольча. Його називають другою північною соєю, враховуючи високий вміст білка – 30-48% і жиру – до 14%. Рослина істотно підвищує родючість суглинних і супіщаних ґрунтів, цілком замінює гній, сприяє розкисленню ґрунтів.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/amerykanczi-planuyut-vyroshhuvaty-na-rivnenshhyni-bilyj-lyupyn
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати