Американські культиватори Wil-Rich відтепер є частиною продукції Väderstad

Американські культиватори Wil-Rich відтепер є частиною продукції Väderstad
Фото: з відкритих джерел

Два роки тому компанія Väderstad AB придбала 100% акцій заводу AGCO-Amity JV і вже повністю інтегрувала його в глобальну групу компаній Väderstad Inc.

Завод розташований у штаті Північна Дакота, у містечку Вапітон і працює вже понад 50 років. Виробничі потужності підприємства складають понад 100 000 кв. метрів. Потужні інвестиції в американський завод за останні два роки дали змогу удосконалити способи та рішення обробітку ґрунту для лінійки культиваторів Wil-Rich.

Продукція Wil-Rich з’явиться на українському ринку весною 2024 року та буде реалізовуватись ТОВ «Ведерстад» виключно через прямий продаж техніки та запчастин безпосередньо від виробника. 

Понад 15 років українські аграрії використовували культиватори Wil-Rich на своїх полях. За цей час вони довели свою міцність та надійність протягом всього строку експлуатації.

Компанія Väderstad презентує нові широкозахватні культиватори Wil-Rich з робочою шириною від 6 до 18 метрів. Враховуючи середній розмір українських господарств та їхнє забезпечення тракторами потужністю 300-400 к.с., культиватор моделі Wil-Rich XL2 з робочою шириною захвату 11,9 м буде найкращим рішенням для наших аграріїв.

Wil-Rich XL2 – п’ятисекційний широкозахватний культиватор для виконання якісного передпосівного обробітку ґрунту. Він здійснює ефективне вирівнювання поля як після традиційного обробітку ґрунту з використанням плугів, так і мінімального із залишенням значної кількості пожнивних решток, навіть кукурудзи. Адже високий кліренс машини, шість рядів лап, значна відстань між лапами в ряду забезпечують велику пропускну здатність рослинних решток та ґрунтової маси.

Однією з найважливіших особливостей цього культиватора є чітке дотримання глибини обробітку ґрунту навіть за роботи в найважчих умовах, що є головною передумовою отримання дружніх та рівномірних сходів. Залежно від умов експлуатації, пружинний захисний механізм робочих органів може комплектуватися одинарними або подвійними пружинами. В останньому випадку притискне зусилля на одну стійку лапи досягає 136 кг, що є однією із найбільших показників для культиваторів такого класу на ринку. При використанні в захисному механізмі однієї пружини притискне зусилля на одну стійку лапи сягає 91 кг.

Навесні 2024 культиватор Wil-Rich XL2 вийде на українські поля для здійснення передпосівного обробітку ґрунту.

Перегляди: 5
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/amerykanski-kultyvatory-wil-rich-vidteper-ye-chastynoyu-produkcziyi-vaderstad
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати