АРМА розпродає конфісковані добрива: аграрії можуть взяти участь в аукціоні

АРМА розпродає конфісковані добрива: аграрії можуть взяти участь в аукціоні
Фото: з відкритих джерел

Державна аудиторська служба України (АРМА) проводить продаж арештованих активів, а саме мінеральних добрив, на електронних торгах платформи Prozorro.sale. Про це повідомляє Kurkul.com.

Зазначається, що аудитори виставили на продаж мінеральні добрива, азотні: карбамід гранульований, кількістю 2668 біг-бегів, загальна вага 1 425,3 т, що знаходяться за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл. Порушено пакування із доступом до вмісту приблизно 50 біг-бегів.

Також на платформі доступні інші позиції з продажу мінеральних добрив на аукціоні.

«Ще до початку аукціону учасники подають свої закриті цінові пропозиції. Потенційні покупці не знають, чи є ще конкуренти та не бачать ставки один одного. Електронна торгова система ранжує ставки учасників від найменшої до найбільшої і той, хто зробив найвищу (закриту) цінову пропозицію має право останнього ходу в кожному з раундів. Це дає йому найвищі шанси на перемогу», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що окремо від ціни майбутній переможець аукціону повинен сплатити митні платежі на рахунок Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/arma-rozprodaye-konfiskovani-dobryva-agrariyi-mozhut-vzyaty-uchast-v-aukczioni
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати