«Астарта» інвестує $50 млн в лінію поглибленої переробки сої

«Астарта» інвестує $50 млн в лінію поглибленої переробки сої
Фото: з відкритих джерел

У вересні поточного року «Астарта» розпочала реалізацію нового інвестиційного проєкту, в рамках якого на базі інтегрованого комплексу з переробки сої (м. Глобино) буде збудована нова технологічна лінія поглибленої переробки сої потужністю до 100 тис. тонн соєвого протеїнового концентрату на рік.

Про це повідомляє прес-служба компанії. «Загалом реалізація проєкту триватиме 2 роки. Обсяг запланованих інвестицій близько $50 млн. Інноваційна для України технологія передбачає виробництво соєвого протеїнового концентрату (СПК) з негранульованого соєвого шроту методом екстракції з використанням водно-спиртового розчину. Соєвий концентрат використовується в якості високоякісної кормової добавки для всіх видів тварин, птиці, риби», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, для України дуже важливо поступово переорієнтовувати свою економіку із сировинної моделі експорту на виробництво продуктів з високою доданою вартістю і глибока переробка сої є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента.

«„Астарта“, як бізнес, який дотримується принципів сталого розвитку і відповідально ставиться до споживання ресурсів, запропонує ринку не просто якісний продукт, а якісний не ГМО продукт, вироблений з європейської сої з гарантованою простежуваністю. Наявність такого високоякісного продукту на ринку також сприятиме розвитку в Україні таких супутніх галузей як аквакультура та тваринництво», — підкреслює Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Джерело: Agravery.com

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/astarta-investuye-50-mln-v-liniyu-poglyblenoyi-pererobky-soyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати