Астарта уклала першу кредитну угоду з ПриватБанком

Астарта уклала першу кредитну угоду з ПриватБанком
Фото: з відкритих джерел

«Астарта» уклала з «ПриватБанком» інвестиційну кредитну угоду, кошти якої будуть спрямовані на модернізацію сільськогосподарського та цукрового виробництв для збільшення експортного потенціалу агропромхолдингу.

Як говориться у повідомленні компанії, загальна сума кредитного ліміту становить $10 млн, термін кредитування — 5 років.

«Це перша угода «Астарти» з «ПриватБанком». Нею ми розпочали наше партнерство з одним із найбільших в Україні банком. Така співпраця є важливою і особливо цінною, адже саме державні банки першими почали надавати довгострокове фінансування українському агробізнесу під час повномасштабної війни. Кредитні кошти ми плануємо використати на рефінансування інвестицій у модернізацію цукрового виробництва, розвиток тваринництва та рослинництва», — зазначила фінансова директорка «Астарти» Лілія Лиманська.

Як відзначив член правління з питань МСБ «ПриватБанк» Євген Заіграєв, банк розширює фінансування провідних сучасних агропідприємств, таких як агропромхолдинг «Астарта-Київ», що вражають динамікою розвитку та модернізації бізнесу і є ключовими виробниками агропродукції.

Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: agroportal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/astarta-uklala-pershu-kredytnu-ugodu-z-pryvatbankom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН