«Астарта» відновлює проект глибокої переробки сої за $60 млн

«Астарта» відновлює проект глибокої переробки сої за $60 млн
Фото: з відкритих джерел

Агрохолдинг «Астарта» у IV кварталі цього року відновить будівництво додаткової лінії глибокої переробки сої на Глобинському переробному заводі у Полтавській області, що дозволить виробляти до 100 000 тонн концентрованого соєвого білка на рік.

Про це повідомила директор із розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами групи компаній Юлія Берещенко.

«Проєкт був оголошений у 2021 році вартістю $50 млн, з урахуванням інфляції зараз він (оцінюється) близько $60 млн», – розказала вона.

За її словами, інвестиції будуть розподілені на три роки – цей та два наступні, передбачається фінансувати проєкт переважно за рахунок вільного грошового потоку.

Нагадаємо, «Астарта» повідомила про початок будівництва цієї лінії у середині вересня 2021 року. Сам ГПЗ введений в експлуатацію на початку 2014-го, його проєктна переробна потужність становить 230 тис. тонн на рік і залишиться на цьому рівні. Завод здатний щорічно виробляти приблизно 160 тис. тонн високопротеїнового соєвого шроту, 40 тис. тонн соєвої олії та 9000 тонн гранульованої оболонки. До складу підприємства також входять потужності із зберігання готової продукції та елеватор ємністю 42 тис. тонн та необхідні інженерні, автомобільні та залізничні комунікації. Понад 80% продукції ГПЗ до війни постачалося до країн ЄС, Близького та Далекого Сходу. Основну частину сої для переробки вирощують агрофірми агрохолдингу.

Джерело: mind.ua

Перегляди: 59
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/astarta-vidnovlyuye-proekt-glybokoyi-pererobky-soyi-za-60-mln
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати