Аудитори попередили про можливі махінації під час приватизації горілчаного заводу в Умані 

Аудитори попередили про можливі махінації під час приватизації горілчаного заводу в Умані 
Фото: з відкритих джерел

Під час державного фінансового аудиту діяльності ДП “Уманський лікеро-горілчаний завод” фахівці Державної аудиторської служби України попередили про можливі зловживання з боку групи зацікавлених осіб в процесі приватизації підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Держаудитслужби. 

Згідно з повідомленням, у 2021 році “Уманський ЛГЗ” на Черкащині Кабмін включив до переліку об’єктів “Великої приватизації”. Тоді ж Фонд державного майна України ухвалив рішення про приватизацію ДП шляхом продажу на аукціоні.

Проте приватизації досі не відбулося.

Водночас аудитори Держаудитслужби з’ясували, що навколо лікеро-горілчаного заводу сформувалося коло з двох груп приватних компаній, зацікавлених у його придбанні.

Перед цими компаніями ДП “Уманський ЛГЗ” має значні суми заборгованостей, що надає їм певні переваги у разі його продажу.

“Тому для недопущення ризикових операцій Держаудитслужба в межах своєї компетенції надала низку рекомендацій щодо ефективності управління коштами і майном для покращання фінансового стану ДП “Уманський лікеро-горілчаний завод”, – повідомили в пресслужбі. 

Джерело: Економічна правда

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/audytory-poperedyly-pro-mozhlyvi-mahinacziyi-pid-chas-pryvatyzacziyi-gorilchanogo-zavodu-v-umani
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати