Австралія може обігнати Україну по експорту зерна

Австралія може обігнати Україну по експорту зерна
Фото: з відкритих джерел

У новому сезоні урожай австралійської пшениці став другим за величиною за всю історію країни.

Через півтора року після того, як австралійські ферми спустошила посуха, виробники зерна планують зібрати другий рекордний урожай поспіль, повідомляє Reuters.

Австралійські синоптики минулого тижня підвищили цільові показники виробництва пшениці до 32,6 млн тонн в сезоні, що зробить його другим після рекордного для країни врожаю минулого сезону.

Згідно з поточними прогнозами, Австралія зміцнить свої позиції в якості одного з чотирьох найбільших світових експортерів пшениці, але може обігнати США і Україну.

Відродження сільського господарства сприяло різкому зростанню цін на землю в сільській місцевості, хоча заповнений ринок провокує збої в ланцюжках поставок, які постраждали після пандемії COVID-19. Напередодні періоду збору врожаю в Австралії бракує техніки і робочих. Також на ситуацію може вплинути навала мишей в деяких регіонах, що може привести до локальних втрат врожаю.

Урожай забезпечують країні два основних штати, Західна Австралія і Новий Південний Уельс, де є сприятливі умови для посіву, після якого зазвичай починаються дощі.

Тільки на початку минулого року в Австралії вщухла посуха, яка тривала в країні близько трьох років.

Джерело: ua.usm.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/avstraliya-mozhe-obignaty-ukrayinu-po-eksportu-zerna
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати