Tempo950x100

Tempo300x100

Польські перевізники блокуватимуть «Ягодин – Дорогуськ» до лютого 

Польські перевізники блокуватимуть «Ягодин – Дорогуськ» до лютого 
Фото: з відкритих джерел

Польські перевізники мають намір продовжити блокаду найбільшого пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на кордоні з Україною до лютого 2024 року.

Як передає Укрінформ, про це заявив лідер мітингарів Рафал Меклер.

“Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1 лютого 2024 року. Прийнято без застережень”, – повідомив Меклер.

Крім того, лідер польських мітингарів анонсував розширення блокади на четвертий пункт пропуску “Медика – Шегині” з 23 листопада.

“Фермери виходять у Медику у четвер. Разом ми зможемо більше”, – додав він.

Нагадаємо, польські перевізники розпочали безстроковий протест 6 листопада. Серед основних вимог до уряду України – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Європейським Союзом до 30 червня 2024 року. Протестувальники хочуть, щоб угода була розірвана, а дозвільний режим перетину кордону відновили з 1 січня. Страйк призвів до повної зупинки руху на трьох прикордонних пунктах пропуску між Польщею та Україною: “Дорогуськ – Ягодин”, “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава Руська”.

На кордоні утворилися величезні черги з українських вантажівок, подекуди вони сягають по 40 км в обидва боки. Польські паркінги для багатьох водіїв стали місцем тимчасового проживання.

Перегляди: 44
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/avtochernetka-28
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати