Ціни на свинину живою вагою знову поповзли вгору

Ціни на свинину живою вагою знову поповзли вгору
Фото: з відкритих джерел

Весна для операторів українського ринку свинини завершується зміцненням котирувань, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу цін.

У ході цінових перемовин операторів ринку живця свиней ціни на свиней забійних кондицій переглянули на 1-2,5 грн/кг у бік підвищення. Зокрема, ціни закупівлі на основні товарні об’єми коливалися в межах 60-62 грн/кг, а ситуативно відхилення від цього діапазону не перевищувало 2 грн/кг. Середньоринкова ціна склала 61,6 грн/кг, додавши 2,5% до минулотижневої позначки.

Представники м’ясопереробки відзначають досить млявий перебіг реалізації у кінці весни. Утім, констатують і деяке зменшення пропозиції кондиційної свинини як через зменшення розміру партій в окремих постачальників живця, так і через поступове зниження середньої забійної маси тварин. Крім цього, тиск пропозиції свиней більшої за стандартну масу поступово знижується. Хоча більшість операторів не готова прогнозувати подальшу зміну цін, деякі з них вважають, що це урівноважить послаблення активності торгівлі, тож щонайменше підтримуватиме ціни на досягнутому рівні чи сприятиме їх подальшому зміцненню. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/avtochernetka-43
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати