Знаряддя для завершального етапу підготовки ґрунту Wil-Rich XL2

Знаряддя для завершального етапу підготовки ґрунту Wil-Rich XL2
Фото: з відкритих джерел

Культиватори Wil-Rich XL2 від компанії Väderstad — це універсальні професійні високоефективні машини, що відмінно себе зарекомендували як за традиційної, так і мінімальної технології обробітку ґрунту. Завдяки продуманій конструкції та широкому набору основних і фінішних робочих органів, ці машини якісно обробляють ґрунт за один прохід, створюючи оптимальні умови для подальшої сівби, росту й розвитку сільськогосподарських культур.

Залежно від вимог аграріїв, типу та стану ґрунту виробник передбачив можливість встановлення різних варіантів обладнання для завершального обробітку ґрунту, що дає змогу підібрати найкращий варіант для конкретних умов.

230517 182558 07422 Photo Jesper Anhede Print

На полях із великою кількістю рослинних решток або забур’янених масивах (догляд за парами) відмінно себе зарекомендували три- або чотирирядні штригельні борінки, які мають можливість налаштування кута нахилу, що дає змогу оптимально підготувати верхній шар ґрунту за тих чи інших польових умов. Діаметр металевих прутів становить 1,1 см, а їхня довжина 46 см, що дає можливість якісно вирівняти поверхню поля після ґрунтообробних лап, розподілити рослинні рештки, уникнувши при цьому ефекту нагортання чи забивання.

Трирядна штригельна борінка може працювати у тандемі з трубчастим або планчастим котком, які додатково подрібнюють грудки й ущільнюють посівний шар. Котки мають можливість зміни притискного зусилля, максимальне значення якого може становити 149 кг на метр ширини захвату. Опційно котки можна обладнати гідравлічним підйомним механізмом.

Використання 5-ти рядної зубової шлейфборони більш доцільне за традиційної технології обробітку ґрунту, адже забезпечується інтенсивніше кришення грудок. Хоча розташовані в п’ять рядів зуби квадратного перерізу 1,9 х 1,9 см завдовжки 28 см також відмінно справляються з наявними на поверхні поля рослинними рештками.

Наразі компанія Väderstad пропонує культиватори Wil-Rich XL2 із робочою шириною захвату від 7,6 до 18,3 м, що дає змогу підібрати машину під ваші вимоги та наявні у господарстві трактори.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/avtochernetka-50
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН