BEDNAR подовжує для України гарантійний строк на техніку до 2 років

BEDNAR подовжує для України гарантійний строк на техніку до 2 років
Фото: з відкритих джерел

Компанія BEDNAR, провідний чеський виробник сільгосптехніки, оголошує про розширення гарантійних умов на весь асортимент техніки в сезоні 2024 року. Завдяки цьому рішенню тепер кожен клієнт може отримати гарантійний період тривалістю 2 роки з моменту придбання техніки.

594

Збільшення гарантійного періоду – це результат глибокого зобов’язання компанії забезпечувати аграріїв високоякісною, надійною технікою та запасними частинами, а також надійним обслуговуванням після продажу. Збільшення гарантійного періоду до 2 років випливає з декількох ключових факторів:

  1. Довіра та впевненість у продукті: компанія впевнена у високій якості техніки та знає, що вона послужить бездоганно протягом тривалого строку експлуатації.
  2. Конкурентна перевага: Збільшення гарантійного періоду робить пропозицію BEDNAR ще більш привабливою для українського аграрія, забезпечуючи його впевненістю у виконанні технологічних операцій вчасно.
  3. Сприяння сталому розвитку: Зобов’язання забезпечувати довготривалу підтримку стимулює BEDNAR робити продукцію, яка витримує випробування часу та змінних умов експлуатації.
505

«Ми йдемо на цей безпрецедентний крок для компанії, бо це відзначає нашу беззаперечну впевненість у якості та надійності наших продуктів. Подовжений гарантійний термін став можливим завдяки постійному вдосконаленню технічних рішень та високому стандарту виробництва, який визначає BEDNAR як лідера у сфері виробництва сільгосптехніки. Наша компанія завжди ставить клієнтів на перше місце, і ми впевнені, що розширення гарантійного періоду до 2 років для українських аграріїв є важливим кроком у забезпеченні їхнього спокою в роботі в полі та впевненості в результаті. Ми впевнені у якості нашої техніки та йдемо на цей крок щоб ще вище підняти стандарти обслуговування та роботи наших агрегатів на українських полях» – коментує прес-служба компанії BEDNAR.

506

Гарантійні умови охоплюють весь модельний ряд техніки BEDNAR та застосовуються до всіх придбаних одиниць з дати опублікування цієї новини. Компанія також додатково надає клієнтам повний доступ до сервісних та консультаційних послуг напряму з заводом протягом гарантійного періоду.

Слоган компанії BEDNAR – «Господарюйте в задоволення», тож ми продовжуємо робити все від нас залежне, щоб аграрії завдяки нашим агрегатам отримували все більше задоволення від господарювання та були високоефективними в умовах сучасного агровиробництва.

Перегляди: 10
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bednar-podovzhuye-dlya-ukrayiny-garantijnyj-strok-na-tehniku-do-2-rokiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати