Бекон із яблук, картоплі та кленового сиропу переміг натуральне м’ясо у всесвітньому конкурсі

Бекон із яблук, картоплі та кленового сиропу переміг натуральне м’ясо у всесвітньому конкурсі
Фото: з відкритих джерел

Веганський продукт посів перше місце в категорії «М’ясний продукт року для сніданку» в рамках щорічної нагороди Mindful Awards, яка відзначає найкращі компанії, послуги та продукти у споживчому сегменті.

Переможцем у категорії найкращого мяса для сніданку став веганський бекон Hooray Foods. Його перевагами є втричі нижча калорійність від свинячого бекону та вчетверо нижчий вміст жиру. І, звісно, стійкість для планети.

У склад продукту входить вода, кокосова олія, біле рисове борошно, гороховий крохмаль та крохмаль тапіоки, натуральні ароматизатори, сіль, кленовий сироп, екстракт яблука, концентрат бурякового соку, екстракт фіолетової солодкої картоплі, екстракт дріжджів, концентрат лимонного соку тощо.

Як розповідають організатори, цього року в програму було подано понад 1825 номінацій від компаній з усього світу. Переможці були обрані за такими критеріями як довіра до бренду, користь для здоров’я та прозорість.

«Споживачі уникають багатьох визнаних брендів і шукають продукти та послуги, які закривають необхідні для них потреби – від підтримки психічного здоров’я та фізичної форми та харчових переваг. Уважні компанії стежать за цим трендом», — сказав Тревіс Грант, керуючий директор Mindful Awards.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bekon-iz-yabluk-kartopli-ta-klenovogo-syropu-peremig-naturalne-myaso-u-vsesvitnomu-konkursi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати