Бельгієць варить на Львівщині французький томет

Бельгієць варить на Львівщині французький томет
Фото: з відкритих джерел

Корінний бельгієць Бернар Віллем, який понад 20 років живе в Україні, виготовляє на Львівщині разом зі своєю дружиною Марією унікальні козині сири за французькою технологією.

Виробництво розташоване у екологічно чистій місцевості, а сама ферма з початку її заснування базувалася на принципах “біо”. 

Тут створюють велику кількість вишуканих видів сирів: дмитров’єн, бюш, кроттен, сігалон, десертний сир, козяча фета, козячий том, томет, рієт тощо. 

До сирів чудово смакують фермерські сиропи та варення, зокрема зі сливи у пряному сиропі, приготоване за спеціальним рецептом Бернара.

«Коли я тільки починав працювати, в Україні бракувало якісних сирів, а козині сири було майже неможливо придбати аж до того дня, коли в супермаркетах я натрапив на промислові козині сири сумнівної якості», – згадує він.

Бернар ділиться, що від самого початку ферма називалася «Шеврет». У перекладі з французької chevrette значить «кізонька». Коли в подружжя народилася донька Еліза, ферму перейменували у «Fromages d’Elise».

Власники облаштували ферму та сироварню відповідно до традиційних європейських стандартів, працюють у напрямку зеленого туризму та проводять дегустації.

Тут можна спробувати унікальний сир кроттен у натуральній золі. Його вживають як закуску, гарнір чи десерт.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/belgiyecz-varyt-na-lvivshhyni-franczuzkyj-tomet
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати