Біла полуниця виходить на ринки Європи

Біла полуниця виходить на ринки Європи
Фото: з відкритих джерел

Florida Pearl – торгова марка раннього сорту білої суниці садової (полуниці) короткого дня, адаптованого до різних систем вирощування для виробництва взимку та навесні. Цей сорт також можна вирощувати у тропічних районах, де вікно виробництва набагато ширше. Після успіху перших комерційних випробувань та продажів під час останньої кампанії 2021/2022 років. у США компанія, що займається маркетингом цього сорту, допомогла виростити понад 100 гектарів сорту Florida Pearl у регіонах Флориди та Каліфорнії. Цього сезону цей сорт вийде на ринки Європи та Близького Сходу, передає EastFruit.

Фірмовий сорт Florida Pearl, FL 16 78 109 cv – це унікальна біла полуниця, розроблена Університетом Флориди. Доктор Венс Уітакер (Vance Whitaker) вибрав її через її незвичайний і привабливий білий колір, солодкий полуничний смак і аромат ананаса», — заявляють в Ekland Marketing Company, Inc. (Emco Cal).

Плід сорту Florida Pearl середнього розміру має конічну форму, а також може бути серцеподібної форми. Його шкірка іноді набуває легкого рожевого відтінку з червоними сім’янками, коли повністю дозріє. Плід має гарну щільність і дуже приємну текстуру. Середній термін зберігання – близько шести днів.

У компанії уточнюють, що Florida Pearl – один із найраніших і високопродуктивних сортів у портфоліо Університету Флориди. Як правило, виробники можуть збирати перші плоди через 50-60 днів після пересадки.Врожайність коливається від 900 до 1200 г з рослини.

Під час останньої полуничної кампанії в іспанській провінції Уельва (Huelva) 5 виробників тестували Florida Pearl. Попри невеликий обсяг ягід, що вирощуються, інформація про новий сорт викликала ажіотаж на ринках, у ЗМІ та соціальних мережах. Підвищена увага Florida Pearl навіть на етапі тестування показує глобальний інтерес до сортів преміум-класу з відмінними характеристиками.

Представники Emco Cal заявляють: «Florida Pearl, обраний бренд вищої якості, продаватиметься обмеженим колом офіційних партнерів, які дотримуватимуться суворих правил і гарантують, що на ринок потраплять плоди лише найвищої якості».

Цього року ягоди преміум-класу Florida Pearl будуть продаватися на основних ринках Європи, а також у регіоні Перської затоки, а виробництво у південній півкулі розпочнеться у 2023 році.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bila-polunyczya-vyhodyt-na-rynky-yevropy
Like
Цікаво
Подобається
2
Сумно
Нічого сказати