Більшість звернень щодо підвищення цін стосуються продуктів харчування,- Держпродспоживслужба

Більшість звернень щодо підвищення цін стосуються продуктів харчування,- Держпродспоживслужба
Фото: з відкритих джерел

З початку введення військового стану до Держпродспоживслужби надійшло більше 2 тисяч звернень щодо підвищення цін. Про це розповів т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк під час онлайн-наради з керівниками головних управлінь.

Більше половини звернень (60%) стосувалися підвищення цін на продукти харчування. На другому місці – ціни на пальне (21%), на третьому – ціни на ліки (2%). Інші звернення стосувалися цін на дитячі товари, оренду житла, послуги перевезення та ЖКГ.

Загалом фахівцями Держпродспоживслужби проведено більше 11 тисяч спостережень цін щодо товарів, що мають істотну соціальну значущість. Порушення були встановлені у значної кількості суб’єктів господарювання.

За результатами проведеної роботи відбувалося коригування цін на деякі товари, відновлювалася робота терміналів тощо.

Головна вимога Держпродспоживслужби – щоб на торговельному ринку України суб’єкти господарювання реалізували товари, що мають істотну соціальну значущість за економічно обґрунтованими цінами.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bilshist-zvernen-shhodo-pidvyshhennya-czin-stosuyutsya-produktiv-harchuvannya-derzhprodspozhyvsluzhba
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати