Блакитні водорості стануть їжею людей майбутнього

Блакитні водорості стануть їжею людей майбутнього
Фото: з відкритих джерел

Американський стартап liina прагне зробити таку корисну спіруліну, яку називають їжею майбутнього, смачною для споживання. Для цього компанія розробила власну формулу білкового напою зі спіруліною, і збирає інвестиції на випуск продукту.

“Спіруліна настільки вражаюча, що спочатку ми самі не вірили, що це насправді так, – говорять у компанії. – Спіруліна – це наступне джерело здорової їжі, здорових людей і здорової планети”.

У той день, коли засновник liina, Джон Стейнберг із Іллінойса, відкрив для себе спіруліну, він знав дві речі: спіруліна — це справжній суперфуд, і вона тут, щоб переписати історію.

Зараз він запустив кампанію на Kickstarter. В разі її успішності підприємство почне відвантажувати продукт з 2 кварталу 2022 р., а на повноцінне виробництво вийде під кінець року.

liina пропонує спіруліну у складі білкового порошку, який загалом містить 7 інгредієнтів. Його достатньо розвести рідиною – і напій небесноблактиного кольору готовий до споживання.

Зараз Стейнберг ставить за ціль зібрати $2000. Вони підуть на виробництво спірулізованого білкового порошку на підприємстві в Юті. До завершення кампанії залишився 21 день.

Щоб ще більше зацікавити потенційних споживачів на старті компанія запропонує безкоштовну доставку.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/blakytni-vodorosti-stanut-yizheyu-lyudej-majbutnogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати