Tempo950x100

Tempo300x100

Болгарія передасть всі дані про компанії, які порушили режим ліцензування експорту зерна

Болгарія передасть всі дані про компанії, які порушили режим ліцензування експорту зерна
Фото: з відкритих джерел

Україна отримає від Болгарії перелік компаній, які порушують умови ліцензування українського зерна, повідомляється на сайті Мінсільгоспу Болгарії. Про це домовилися міністр сільського господарства та продовольства Болгарії Кирило Ватєв із міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольського. Обидві сторони хочуть припинити порушення режиму ліцензування на експорт насіння соняшнику, ріпаку, кукурудзи та пшениці, запровадженого українською стороною.

Микола Сольський нагадав, що за рішенням українського уряду компанії, які здійснюють перерваний транзит, втратить право на експорт на шість місяців.

У свою чергу Кирило Ватєв наголосив, що Болгарія надає максимальну допомогу транзиту української продукції, і додав, що режим ліцензування працює дуже добре і його не слід змінювати. Він наголосив, що Мінсільгосп Болгарії захищає інтереси болгарських фермерів.

Міністри також обговорили оперативні дані щодо експорту з України круп, сухого молока, меду та олії, а також домовилися про продовження обміну даними з торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Джерело: zn.ua

Перегляди: 36
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/bolgariya-peredast-vsi-dani-pro-kompaniyi-yaki-porushyly-rezhym-liczenzuvannya-eksportu-zerna
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати