Боротьба проти молочного фальсифікату продовжується

Боротьба проти молочного фальсифікату продовжується

Про це повідомляє прес-служба АВМ.

«Нам дуже приємно, що робота АВМ по відновленню довіри до молочної продукції українського виробництва та справедливої конкуренції між виробниками молочних продуктів отримала належну увагу з боку влади. Для нас надзвичайно важливо, щоб переробники, які виготовляють „молочні продукти“ з потенційно шкідливих для здоров’я наших споживачів рослинних олій були виведені на чисту воду. Адже їхня безкарність і процвітання наносять величезну шкоду молочній галузі України і ставлять на межу виживання вітчизняні молочнотоварні ферми», — зазначила Ганна Лавренюк, віце-президент АВМ.

Нагадаємо, що 11 липня 2018 року за ініціативи АВМ відбулось засідання Робочої групи приаграрному комітеті, де Ганна Лавренюк та аналітик АВМ Яна Музиченко розповіли про ситуацію, яка склалась в молочній індустрії та від імені 140 господарств по всій Україні, звернулись по допомогу у вирішенні ряду кризових явищ, які спостерігаються на ринку в останні роки.

З початку 2018 року на предмет дотримання законодавства під час обігу та реалізації масла солодковершкового було обстежено понад 6,5 тис. закладів торгівлі, 2,7 тис. закладів громадського харчування та 1,8 тис. інших об’єктів обігу харчових продуктів. В результаті перевірок було знайдено 463 порушення. Припинено обіг масла в 57 випадках, складено понад 400 приписів, притягнуто до адміністративної відповідальності понад 50 суб’єктів господарювання. Про це 12 грудня на своїй сторінці у Facebook повідомила Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

«В нас таких „фуфлянських“ незареєстрованих молокопереробних потужностей в країні, нажаль, трохи є. І вони виробляють щось, що складно назвати молочним продуктом. І це лише одна з проблем фальсифікації молочних продуктів в Україні, про яку ми з колегами з Держпродспоживслужби, American Chamber of Commerce in Ukraine, Антимонопольного комітету України та іншими учасниками ринку говорили вчора в Міністерстві аграрної політики та продовольства України», — йдеться в публікації.

Також пані Ольга зазначила, що робота по боротьбі з фальсифікатом та підприємствами, що його виробляють продовжується й надалі включатиме в себе працю над вдосконаленням законодавства та правозастосування, координування роботи з Державною фіскальною службою України, Національною Поліцією України та іншими органами влади з метою посилення контролю за дотриманням законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/borotba-proty-molochnoho-falsyfikatu-prodovzhuyetsya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати