Британці вироблятимуть ковбасу з культивованого м’яса: запущений найбільший біореактор в Європі

Британці вироблятимуть ковбасу з культивованого м’яса: запущений найбільший біореактор в Європі
Фото: з відкритих джерел

У Великобританії відкрили перший експериментальний завод з виробництва культивованого м’яса.

Завод площею 18 000 квадратних футів відкрила місцева компанія Ivy Farm.

Тут вироблятимуть майже три тонни культивованого м’яса на рік.

«Виробництво справжнього м’яса новим і більш екологічним способом ніколи не здійснювалося в реальному масштабі, тому запуск пілотного заводу, науково-дослідного центру, нового офісу та інноваційної кухні є справді захоплюючою віхою на шляху нашого зростання як компанії», – заявив Річ Діллон, генеральний директор Ivy Farm.

Завод Ivy Farm – найбільший у Європі. Він розташований неподалік інженерного факультету Оксфордського університету. Тут  встановлений біореактор об’ємом 600 л, який відіграватиме ключову роль у новому виробничому процесі Ivy Farm.

Відкриття нових потужностей відбулося після отримання компанією фінансування в розмірі 30 мільйонів доларів.

Подальше просування полягає в тому, щоб уряд Сполученого Королівства підтримав запровадження технології вирощування м’яса, а Агентство з харчових стандартів затвердило його безпечність.

Ivy Farm уже веде переговори з Heck Foods — провідним виробником ковбас у Великобританії — про поставку своїх ковбас із культивованої свинини в супермаркети Великобританії.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/brytanczi-vyroblyatymut-kovbasu-z-kultyvovanogo-myasa-zapushhenyj-najbilshyj-bioreaktor-v-yevropi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1