Carlsberg від виходу з рф втратить понад мільярд доларів: може продати російський бізнес конкуренту

Carlsberg від виходу з рф втратить понад мільярд доларів: може продати російський бізнес конкуренту
Фото: [:uk]Packs of Carlsberg cans of sale at First and Last off-licence in Jonesborough, just south of Newry in Northern Ireland. Minimum unit alcohol pricing comes into effect in Ireland from Tuesday which could drive customers to travel from Ireland crossing the border to purchase lower priced alcohol. Picture date: Tuesday January 4 2021. (Photo by Liam McBurney/PA Images via Getty Images)[:]

Данський пивний гігант Carlsberg спише 1,4 млрд дол через продаж бізнесу в росії, цей процес займе до року.

Про це повідомляє Financial Times.

Данська група володіє у росії пивним брендом “Балтика” і має найбільші максимальні ризики серед усіх міжнародних пивоварень. На російський ринок приходить 9% загального доходу компанії, вона забезпечує робочими місцями 8400 співробітників на восьми заводах в рф.

“Війна серйозно впливає на нашу діяльність в Україні, де нашим першим пріоритетом залишається безпека та добробут наших співробітників”, – додали у компанії.

Крім того, данська Carlsberg Group, яка у березні оголосила про вихід із рф, може продати пивоварну компанію “Балтика” підконтрольній турецькій Anadolu Efes AB InBev Efes, яка не йде з російського ринку.

У Carlsberg Group відмовилися від коментарів. В AB InBev Efes “не коментують чутки”.

“На період пошуку нового власника “Балтика” продовжує роботу. Під її управлінням знаходяться вісім заводів, де випускається 55 брендів пива, включаючи “Балтику”, “Дон”, “Арсенальне”, Zatecky Gus та ін. У 2021 році виручка “Балтики” зросла на 8,9%, до 82,58 млрд руб., чистий прибуток знизився на 34,5%, до 5,34 млрд руб.

AB InBev Efes – спільне підприємство бельгійської AB InBev та турецької Anadolu Efes, в якому остання має контрольну частку. Управляє 11 заводами в РФ, виробляє пиво під брендами “Клінське”, “Білий ведмідь”, “Сибірська корона”, Velkopopovicky Kozel та ін.”, – пише газета “Комерсант”.

Група Carlsberg заявила про повний вихід з росії після тимчасового припинення діяльності на території держави-терориста.

Джерело: Економічна правда

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/carlsberg-vid-vyhodu-z-rf-vtratyt-ponad-milyard-dolariv-na-cze-potriben-rik
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати