Чай, кава та пиво з канабісом: піонери ринку напоїв створили нові продукти

Чай, кава та пиво з канабісом: піонери ринку напоїв створили нові продукти
Фото: з відкритих джерел

The Drinkable Company, новий американський бренд від двох ветеранів індустрії напоїв Марка Махоні та Лі Броуді, запропонувала споживачам чай та каву з канабісом, безалкогольне пиво, а також низькокалорійні газовані напої з вмістом канабідіолу.

Марк Махоні, досвідчений інвестор з 35-річним досвідом у сегменті “хаотичного стартап-світу напоїв” розповідає, що перш ніж запустити відразу кілька брендів на висхідний ринок розміром у $426 млн, вони найняли аналітиків. Після того, як ті зробили дамп даних, виявилось, що сегмент напоїв із канабісом матиме неабиякий потенціал у наступні 5 років. 

Для цього The Drinkable Company вивела на ринок відразу три бренди – чай Tiger Tea, каву Zenith Cold Brew та напої Swivel Handcrafted soda.

Чай з канабісом виготовлений зі свіжозавареного справжнього зеленого чаю, злегка підсолоджений. Він є у двох варіантах – з полуницею і гібіскусом. Напій освіжаючий та багатий антиоксидантами.

Zenith Cold Brew Coffee – це ретельно зварена, з насиченим смаком і нульовою калорійністю кава. Разом з доданим ТГК від її споживання можна підбадьоритися вранці або підзарядитися вдень. 

Напої Swivel Cannabis Infused Craft Soda “створені для споживачів, які готові змінити ситуацію в будь-якому соціальному середовищі, не відчуваючи наслідків похмілля”. Напій доступний у чотирьох варіантах. Це – кола, дієтична кола, безалкогольне апельсинове пиво та кореневе пиво (рутбір).

Усі напої містять 5 мг ТГК на 12 унцій банки – це законна межа для дозування рекреаційного продукту канабісу.

Виробник застерігає новачків спочатку спробувати ½ напою, а потім почекати 15-30 хвилин, щоб побачити ефект, адже кожен організм має різну толерантність.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chaj-kava-ta-pyvo-z-kanabisom-pionery-rynku-napoyiv-stvoryly-novi-produkty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати