Через два тижні “зерновий коридор” може припинити своє існування – Туреччина

Через два тижні “зерновий коридор” може припинити своє існування – Туреччина
Фото: з відкритих джерел

У разі, якщо Україна і росія не досягнуть домовленостей по зерновій угоді під час переговорів у Стамбулі, “зерновий коридор” може припинити своє існування.

Таку заяву зробив прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калін, зазначивши при цьому, що переговори в Стамбулі заплановані на 5 травня. У разі їх невдалого результату, відвантаження зерна можуть бути зупинені вже 18 травня, повідомляє CNN Turk.

“Якщо зустріч не внесе позитивного внеску, відвантаження зерна можуть припинитися 18 травня. За відсутності позитивного рішення можуть виникнути серйозні проблеми зі світовими поставками продовольства”, – зазначив прес-секретар президента Туреччини.

18 березня 2023 року “зернову угоду” з експорту української агропродукції було подовжено. Угоду щодо “зернової ініціативи” було пролонговано ще на 120 днів.

20 березня 2023 року росія висунула ультиматум для подальшого продовження “зернового коридору”. Попри домовленість про продовження “зернової угоди” (про відновлення угоди ще на 120 днів стало відомо 18 березня 2023 року), росія фактично зупинила експорт українського зерна, заблокувавши інспекції кораблів у Чорному морі.

Джерело: УНІАН

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-dva-tyzhni-zernovyj-korydor-mozhe-prypynyty-svoye-isnuvannya-turechchyna
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
2
Нічого сказати