Через підрив Каховської ГЕС під загрозою знищення опинилися посіви у трьох регіонах

Через підрив Каховської ГЕС під загрозою знищення опинилися посіви у трьох регіонах
Фото: з відкритих джерел

Сільськогосподарські посіви у Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях під загрозою знищення, адже через щорічні посухи ці регіони користувалися водою з Каховського водосховища для поливу.

На цьому наголосив голова парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду, передає Укрінформ.

«Підрив Каховської ГЕС – це терористичний акт, який ставить під загрозу світову продовольчу безпеку. Наслідки вже дуже суттєві для наших аграріїв. Адже зрошувати землі у трьох регіонах, які залежать від Каховської ГЕС, зараз неможливо. Ці регіони постачають наше продовольство світові. Підрив росіянами ГЕС – не тільки факт екоциду, який зачіпає екосистему всього Чорноморського регіону, а й чергова спроба агресора спровокувати голод у світі», – зазначив депутат.

Він нагадав, що Україна виконує свої зобов’язання як гарант глобальної продовольчої безпеки, постачаючи продовольство в ті країни, які його потребують. Проте росія постійно створює нові «загрози, аби посилити голод у світі».

«Сьогоднішня трагедія має катастрофічні наслідки як для України, так і для всього цивілізованого світу. Жодна країна не має бути осторонь. Світ має зробити рішучі дії, щоб зупинити та засудити дії росії та не допустити голоду», – додав Гайду.

Перегляди: 13
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-pidryv-kahovskoyi-ges-pid-zagrozoyu-znyshhennya-opynylysya-posivy-u-troh-regionah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати