Через подорожчання електроенергії у Польщі запустять програму підтримки агровиробників

Через подорожчання електроенергії у Польщі запустять програму підтримки агровиробників
Фото: з відкритих джерел

Польський уряд завершує розробку програми, яка допоможе компаніям та домогосподарствам в умовах високих та нестабільних цін на енергоносії.

Про це повідомляє east-fruit.com.

Збирання врожаю польських яблук ще триває, попит знаходиться на піку. Незабаром робітники будуть переведені з полів до пакувальних цехів, і виробничі потужності працюватимуть на повну силу.

За словами менеджера з експорту польського експортера яблук Appolonia Якуба Кравчика, уряд Польщі розробив спеціальну програму: «Наш уряд щойно запустив програму, яка дозволить домогосподарствам та компаніям купувати енергію за поточними цінами. Ця програма нова, і вона має бути повністю узгоджена найближчими днями, тому ми її обов’язково розглянемо. Якщо це зменшить наші рахунки, це хороша новина для всіх експортерів продукції. Існують також невеликі субсидії на вугілля тощо для домогосподарств та виробників».

Щодо цін, Якуб Кравчик все ще сподівається, що вони зростуть у найближчі кілька тижнів: «Поточна ціна на яблука все ще надто низька, щоб покрити всі наші виробничі витрати. Найближчими тижнями вона має збільшитися. Нам дуже важко сказати, чи буде прибуток зараз, потрібно дочекатися закінчення сезону. Отримувати гідний прибуток стає дедалі важче, тому що вимоги клієнтів ускладнюються. Нам потрібно продавати всі калібри за правильною ціною, всі витрати складно передбачити у довгостроковій перспективі, і зрештою всі рахунки мають бути сплачені».

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-podorozhchannya-elektroenergiyi-u-polshhi-zapustyat-programu-pidtrymky-agrovyrobnykiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати